Finally Fatty z Jeřeně - (Týna) 

*13.11.2008. -  +8.1.2019 

Odešla nám navždy za duhový most 

 

Se smutkem v srdci vzpomínáme na naší Týnečku, která 8.1.2019 odešla za duhový most. Neštěstí nechodí nejen po lidech, ale i po zvířátkách a tak i když byla naprosto zdravá a v plné síle nešťastnou náhodou přišla v nestřženém okamžiku o život. V novém domově se stále ještě zabydlujeme a naši pejsánci jsou nesmírně zvědaví a tato zvědavost se stala osudnou i naší Týnečce, kdy prozkoumávala tajnosti zahrady a spadla do ukrytého sudu s vodou na zahradě, kterou jsme ještě moc nenavštěvovali. Já byla tou dobou v práci a když jí manžel našel, bylo již pozdě. Naše Týnečka se k nám dostala ve svých třech letech a dala nám několik vrhů krásných štěňátek, několik z nich jsme si nechali a tak se stala i zakladatelkou našecho chovu. Poslední její potomek je náš nejlepší chovný pejsek Efron Dyck.
 

Ø Narozena -  13.11.2008 : Otec - Wildenfox Raphael Philip X Matka - Lemosa Miss Eveready

Ø Volací jméno - Týna, Týnka, Týny, Týnuška, Týnuše

Ø Rasa - Jack Russell teriér

Ø Pohlaví - fena

Ø Barva - bílá-hnědé znaky

Ø Typ srsti - hladkosrstá

Ø Váha - 7,2 kg

Ø Výška - 29 cm

Ø Zdraví - LP 2/0, plnochrupá

Ø Chovnost - chovná fena

Ø Výstavy - výborná

Ø Potomci - vrh A (otec BJ- Merlin), vrh B (JB- Merlin a Artuš), vrh C (otec Aruš), Vrh F (otec Artuš), vrh E (otec BJ-Merlin)

Ø Charakteristické rysy - typ sangvinika s malou kapkou melancholika - veselá, hravá, ostražitá, povahově vyrovnaná, vděčná a něžná fenečka

Ø Klady - milá, hodná. Ráda se chová a mazlí. Miluje děti a společenský život. Výborná máma

Ø Zápory - alergická na Jeddušku, ale dokáže se ovládat

 

 

 

     Nastoupila jsem do práce na plný pracovní úvazek a mám nepravidelnou pracovní dobu. Proto prosím aby jste mně kontaktovali buď e-mailem: mirka.peky@seznam.cz, nebo psali SMS na telefon 723 845 442, určitě se vám ozvu hned, jakmile budu moci.

      Nebo prosím kontaktujte mého manžela na telefonu 732 970 703, nebo na e-mail: ursus.falco.seznam.cz. 

Děkuji za pochopení.