Ideal Raphael

Tak už i Ralfík 16.12.2020 našel nového páníčka a odjel do nového domova

_____________________________________________________________________________________________________

Pejsek

  • Narozen: 1.6.2019 ve 13:46 hod. jako druhý
  • Barva: bálá - hnědé znaky
  • Srst:  broken
  • Váha při narození: 244gr
  • Povaha: bystrý, hravý, aktivní. Tohoto pejska bych doporučila k mladým aktivním lidem sportovně založeným.
  • Ideal Raphael je takový malý rarášek, je hodně bystrý a rychlý. Stal se z něho veliký mazlíček moc rád se chová a mazlí,  nejradějí ale dovádí s dětma. Nic si však nenechá líbit ani od starších pejsků, je to takový malý dominantek, ale dá se dobře zvládnout. Je hodně učenlivý. Mezi 9 a 10 týdnem začal běhat po schodech a dnes není pro něj zvládnou schody nahoru a dolu a běhá po nich jako čertík. Doroste do velikosti max. 26 - 28cm (je menší než Imagine Philipe) a roste do podoby svojí sestřičky Cherrynky). Očekáváme tmavé oči a plnochrupost. Na bílé straně obličeje má již oční víčko tmavě pigmentované a kolem oka se mu utváří tmavý pigmentový kruh. S určitostí bude mít kvalitní broken srst a bude se dobře upravovat.
  • Ralfík by se hodil do rodiny s většími dětmi, k mladým lidem kteří rádi sportují, může být i u starších lidí, kteří se mu budou maximálně věnovat. Všem ho však doporučujeme jen jako jedináčka.

Matka: Dayzi Alison Mystic Avellon - uchovňující výstavní známka VD - Je to fenka s bezvadnou, milou a přátelskou povahou. Má jemnější dlouhou, ne moc kvalitní srst, tmavě hnědé oči, je plnochrupá (chybí 2X M3, ale není to povážováno za chudozubost), váží 5,5kg a je velká 25cm.

Babička: Lemosa Miss Boosy Boots - byla dovezena z Austrálie - multišampionka skoro celé Evropy a TOP fena. Do naší chovatelské stanice se dostala jako tříletá. Je to velmi milá a přítulná fenka s bezvadnou povahou. Má hustou a kvalitní broken srst, tmavé až skoro černé oči, je plnochrupá, váží 6,10kg a je velká 27cm.

Dědeček: Avelle Happy Florén (Artuš) - uchovňující výstavní známka V, res.CAC, CAC. Má složeno 18!! zkoušek z výkonu a je to jediný JRT, který má složené dvojkové zkoušky (stupeň obtížnosti 2, pak už je jen stupeň 3). Má dlouhou jemnější, bohužel ne zrovna kvalitní srst, světlejší oči, je plnochrupý (chybí 1X M3, není považováno za chudozubost), váží 7,3kg, je veliký 28cm

 

Otec: Efron Dyck Mystic Avellon: uchovňující výstavní známka V, je to také vítěz třídy a oblastní vítěz. Má bezvadnou povahu s velkým srdcem pro práci, ale bohužel jsme na něj neměli čas. Je to aktivní a milý pejsek. Má hustou a velmi kvalitní broken srst, tmavě hnědé oči, je plnochrupý, váží 6,9kg, je velký 27cm.

Babička: Finally Fatty z Jeřeně - uchovňující výstavní známka V. Do naší chovatelské stanice se dostala jako tříletá. Byla to milá a vděčná fenečka. Byla hladkosrstá, plnochrupá, měla tmavé oči, vážila 7,5kg a velká byla 29cm.

Dědeček: BJ-Merlin Happy Florén - uchovňující výstavní známka VD. Je to milý pejsek samorost s velkým srdcem pro práci. Má složeno 8 zkoušek z výkonu a je to vynikající stopař. Má velmi kvalitní broken srst, středně tmavě hnědé oči, je plnochrupý, váží 7kg, veliký je 27cm.

 

Vlastní sourozenci: Charlie a Cherry z naší chovatelské stanice Mystic Avellon

Nevlastní sourozenci: Hakka Henrieta, Hedda Marigold, Happy Luke, Harmonia Hermína. Mají jiného otce Bojar Ašerrona - bratra Efron Dycka

     Nastoupila jsem do práce na plný pracovní úvazek a mám nepravidelnou pracovní dobu. Proto prosím aby jste mně kontaktovali buď e-mailem: mirka.peky@seznam.cz, nebo psali SMS na telefon 723 845 442, určitě se vám ozvu hned, jakmile budu moci.

      Nebo prosím kontaktujte mého manžela na telefonu 732 970 703, nebo na e-mail: ursus.falco.seznam.cz. 

Děkuji za pochopení.