Happy Luke

 

Odjel do rodiny se zkušeností s JRT - mazlíček

Pejsek

narozena 23.6.2017 jako třetí v 6,24hod.

barva srsti - bílá, hnědé znaky

Typ srsti - ?

váha při narození - 248gr

 

Mám obrovskou radost, když mně noví páníčci informují o našich štěňátkách, jak se jim daří, jak rostou, jak jsou spokojení atd...  A ráda jim pomohu svými radami, pokud ovšem vím. Navíc z Happy Luka vyrostl nádherný pejsek.

Podívejte se, co mi napsal pán, co si od nás koupil Happy Luka -  

Dobrý večer, 

nesmírně rád vám můžu poděkovat za pejska z vašeho chovu. Jelikož mám již 4. JRT mohu porovnat. Poprvé jsem koupil "papíráka" a nelituji jediné koruny co jsem za něj dal. Jelikož máte naprosto dokonalé webové stránky, můžu s určitostí říci že Lucky je celá máma. Je to živel, s každým by se kamarádil a to jak s lidmi, tak se psi .... Třeba minulý týden se k nám k domu zaběhl úplně cizí pes. Ovšem veliký. Později jsem zjistil že to byl Hovawart, kterému bylo 9 let. A oba moji psi se sním zkamarádili okamžitě. Když (naštěstí) pro něj přišl asi po dvou hodinách hledání jeho páníček, ani k němu na první dobrou neběžel, šel si hrát s s mými psi. 


Moc rád bych, bych vám Lakýnka ukázal a podělil se o radost z jeho výchovy. Naopak od vás bych potřeboval poradit s jeho dalším rozvojem, nikdy jsem nebyl na žádné výstavě, ani nevím jak mu nechat udělat nějaké 
zkoušky. Pokud by jste mi s tím poradili budu vám velmi vděčný. 
Mějte se moc krásně a zcela upřímně vám přeji moc chovaltelských úspěchů. 

S úctou a velikým obdivem 

zdraví 

Jirka Slavík 

mějte se moc krásně a polibte všechny vaše chlupáče 

 

 

     Nastoupila jsem do práce na plný pracovní úvazek a mám nepravidelnou pracovní dobu. Proto prosím aby jste mně kontaktovali buď e-mailem: mirka.peky@seznam.cz, nebo psali SMS na telefon 723 845 442, určitě se vám ozvu hned, jakmile budu moci.

      Nebo prosím kontaktujte mého manžela na telefonu 732 970 703, nebo na e-mail: ursus.falco.seznam.cz. 

Děkuji za pochopení.